Szafy

Szafa to jeden z podstawowych mebli w naszym domu. Szafa pozwala przechowywać ubramia, tekstylia, buty, a tym samym pomaga utrzymać porządek. Szafa powinna być pojemna oraz zawierać funkcjonalny układ szuflad i półek. Jednocześnie ważne jest to, aby się elegancko prezentowała. Nasza firma Achim Meble wychodzi na przeciw zapotrzebowaniu każdego klienta – oferujemy solidne i estetyczne meble w niewygórowanych cenach.

W naszej ofercie znaleźć można szafy na wymiar w różnych stylach. Oferujemy szafy z tradycyjnie otwieranymi drzwiami, jednak zdecydowanie największą popularnością cieszą się szafy przesuwne. Szafa przesuwna oferuje nieporównywalnie większy komfort użytkowania. Wybór powinien być uzależniony od gustu kupującego, chociaż nie tylko. Ważne są również wymiary pomieszczenia. W niewielkich pomieszczeniach zdecydowanie lepiej sprawdzi się szafa przesuwna, a najefektywniej wykorzysta przestrzeń szafa na wymiar.

Od początku istnienia firmy Achim Meble stawiamy sobie za zadanie produkcje mebli możliwie najwyższej jakości. Dajemy klientowi pełną swobodę w doborze materiałów czy okuć. Do produkcji naszych mebli używamy tylko i wyłącznie okuć, płyt, blatów czy frontów najlepszych marek, które zostały wyselekcjonowane przez nas na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń.

Poniżej, w galerii możecie zobaczyć nasze wybrane realizacje:

Jeśli spodobały ci się nasze realizacje, zapraszamy do kontaktu.