Kuchnie

Kuchnia to szczególne miejsce w domu, a dzięki nam może mieć niepowtarzalny klimat i charakter. Niezależnie od tego, czy tylko łasuchujesz, czy jesteś w niej szefem, na pewno często z niej korzystasz. Zaaranżuj ją adekwatnie do własnych wymagań i jej układu. Jeśli jest on nietypowy lub metraż pomieszczenia niewielki, najlepszym pomysłem będzie kuchnia na wymiar.

Tworzymy produkty konsekwentnie odznaczające się doskonałą jakością, wysokimi parametrami funkcjonalnymi, a także nienagannym wyglądem. Dokładamy starań, by wykonanie projektów było potwierdzeniem znakomitej marki Achim Meble, a doświadczenie wyniesione z wielu realizacji jest gwarancją trwałości wykonanych mebli i kuchni na wymiar. Każda kuchnia na zamówienie projektowana jest indywidualnie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy szeroki asortyment akcesoriów, blatów i frontów, zarówno pod względem kolorystycznym jak i materiałowym, wykonywanych z płyt MDF, drewna, lakierowanych w połysku lub matowych. Zapewniamy również sprzęt AGD różnych marek w atrakcyjnych cenach.

Poniżej przedstawiamy nasze wybrane realizacje

Jeśli spodobały ci się nasze realizacje, zapraszamy do kontaktu.